18 atsakymų į “”

    1. Taip, seniai reikėjo, o tiksliau seniai (nepriklausomybės pradžioje) taip ir buvo – visi rinkimai buvo vienmandatiniai, bet pagal vienmandatinę sistemą patekę į Ąukščiausiąją Tarybą, mūsų išrinktieji, suskubo įteisinti sąrašinius rinkimus ir jų pagrindu veikiančią, išrinktųjų diktatorinę santvarką.

  1. Dvipartinėje (na, tripartinėje) sistemoje pritarčiau. 29-partinėje – ne, nes tris mėnesiuis stebėtume neprognozuojamą susigrupavimą ir „kontrolinio paketo supirkimą“. O seniūnijų tarybų rinkimai – vienintelis pilietinės visuomenės sukūrimo kelias. Aišku, perskirsčius joms atitinkamą biudžeto dalį.

    1. Algimantai, esant tikram(privalomam) atstovavimui, atstovams niekur grupuotis nereikės. Visa , bet kurio lygmens Taryba, bus viena komanda, daugumos principu (vadovaujantis rinkėjų valia) sprendžianti visus klausimus. Jei pvz. kuris nors Tarybos narys, priimant svarbų sprendimą, balsuos priešingai savo rinkėjų valiai, rinkėjų valia galės būti nedelsiant atšauktas.

  2. Pritariu balsuoti už asmenybę ,kuri dirbtų tikrajai tautai,o ne partijos šulams . Rašau – dirbtų ,nes išrinktieji turėtų gauti ,ko nusipelnė : ar pyrago , ar bizūno .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *